TOP

„Joga przy Fontannie”

Udostępnij wpis:

Cykl spotkań „Joga przy Fontannie” odbędzie się już po raz siódmy. W poprzednich latach cieszył się on dużym, wzrastającym z każdym rokiem, zainteresowaniem. W 2016 r. na praktyce jogi na świeżym powietrzu spotkało się jednorazowo ponad 200 osób. Magazyn „Yoga i Ayurveda” jest patronem medialnym akcji. 

Joga przy Fontannie” to wspólne praktykowanie jogi na świeżym powietrzu. Jest to projekt skierowany do wszystkich poznaniaków pozostających w mieście w okresie wakacyjnym. Zajęcia odbywają się nieodpłatnie. Organizatorzy chcą zachęcić mieszkańców Poznania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i zaoferować im jogę jako aktywność dla każdego, niezależnie od wieku i doświadczenia w praktyce jogi.

Zajęcia będą odbywać się w samym centrum miasta przy Fontannie w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę od 1 lipca do 26 sierpnia 2017 r. o godzinie 9:00. Joga prowadzona będzie przez instruktorów renomowanych poznańskich szkół jogi.

Podobnie jak w poprzednich latach, w ramach akcji, zorganizowana zostanie zbiórka krwi. Mobilny punkt poboru krwi pojawi się przy fontannie dwukrtonie – 15 lipca i 12 sierpnia.

W jedną z niedziel wakacji odbędą się specjalne zajęcia – joga dla dzieci.

“Joga przy Fontannie” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Zostaw komentarz