TOP

Yoga Anatomiczna: Zoga Movement

Udostępnij wpis:

Joga – niezmienna wobec ducha czasu pradawna sztuka Wschodu, sięgająca swoimi korzeniami tysiąclecia wstecz – czy aby na pewno?

Otóż nie! Jak wskazują badania, pierwsze formy jogi pojawiły się między 10.000 a 5.000 p.n.e. i od tej pory podlegały nieustannej ewolucji. Pod koniec XIX wieku joga w formie, którą znamy dzisiaj, zaczęła rozkwitać w błyskawicznym tempie. Na początku XXI wieku wciąż pojawiają się różne jej gałęzie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi pragniemy przybliżyć Wam jedną z nich – nurt Zoga Movement!

Kiedy? 27.06.2021 godz. 19.00-20.30

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Podczas spotkania dowiecie się, jak poprzez ruch tkanek sąsiadujących ze sobą świadomie oddziaływać na ułożenie struktury ciała w przestrzeni – poprawiając jego funkcję oraz zapewniając poczucie komfortu.

Spotkanie będzie podzielone na 2 części:

  • część wprowadzającą w formie wywiadu, transmitowaną na platformie YT,
  • część warsztatową na platformie Zoom Cloud Meetings.

Spotkanie poprowadzi Wojtek Cackowski, który jest terapeutą manualnym, praktykiem jogi oraz twórcą metody ZOGA MOVEMENT – połączenia integracji strukturalnej, jogi oraz interwencji manualnych, zwiększających precyzję ruchu naszego organizmu. Jest certyfikowanym terapeutą integracji strukturalnej ATSI (dawniej KMI). Niezależnie od Zogi oraz ATSI, Wojtek prowadzi szkolenia z pracy na bliznach wg koncepcji Sharon Wheeler, integracji strukturalnej w neurologii dziecięcej oraz inne projekty edukacyjne, łączące różne dziedziny medycyny Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona – obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny, który pojawi się na stronie wydarzenia na Facebooku!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/656593635204834

Do zobaczenia on-line!
Namaste


Kamila Witusińska-Lange – Dyrektorka kreatywna portalu magazyn.yoga.pl oraz yoga.pl (sklep). Joga, którą praktykuje od 3 lat jest dla niej jednocześnie ciągłym wyzwaniem oraz chwilami wytchnienia. Z zawodu, pasji i wykształcenia grafik komputerowy. Lubi marketing i social media. Kocha dobre książki, muzykę, jogę, treningi siłowe, zwierzęta, tatuaże i podróże (najchętniej obiera kierunek Japonii). Miłośniczka minimalistycznego życia w stylu lesswaste w zgodzie z naturą. Autorka bloga lunulalife.pl

Zostaw komentarz