TOP

Warsztat z Eyal Shifroni

Udostępnij wpis:

Już od 25 do 28 maja w Fabryce Energii – Centrum Jogi Wrocław, odbędzie się warsztat z Eyal Shifroni, niezwykłym nauczycielem z Izraela. Eyal przyjedzie do Wrocławia, aby przekazać nam swoją wiedzę na temat używania pomocy do jogi w asanach. 

Podczas wykonywania asan w jodze Iyengara korzysta się z różnych pomocy. Ułatwia to praktykę osobom starszym, o różnym stanie zdrowia czy naturalnych ograniczeniach w ciele. Pomaga również wykonywać trudne technicznie asany. Użycie pomocy w jodze sprawia, że jedna pozycja odkrywa przed nami wiele możliwości. Określona asana może mieć nam więcej do zaoferowania niż myślimy. Przy użyciu pomocy możemy bowiem dotrzeć do różnych części ciała, wykonując jedną pozycję.

Kiedy od dłuższego czasu praktykujemy jogę, możemy myśleć, że o pomocach do jogi wiemy już wszystko. Nic bardziej mylnego. Eyal Shifroni pokazuje nam, że są sposoby używania pomocy, o których nawet byśmy nie pomyśleli.

Na warsztacie z Eyal Shifronim poznamy unikatowe, niespotykanie wcześniej sposoby używania pomocy do jogi. Dowiemy się, jak dzięki nim zwiększyć świadomość ciała, oraz kiedy i w jakim celu należy ich użyć.

Eyal Shifroni jest nauczycielem jogi Iyengara stponia senior. Prowadzi warsztaty na całym świecie. Jego książki: „Chair for yoga”, „Props for Yoga vol. I – Standing Asanas.”, „Props for Yoga vol. II – Sitting Asanas and Forward Extensions” są bestselleraami w wielu krajach. Wkrótce ukaże się jego najnowsza ksiażka na temat pozycji odwróconych „Props for yoga vol. III – inverted asanas”. Książki będą do nabycia w trakcie warsztatu.

Zostaw komentarz