TOP

Joga i relaksacja na trawie – 18 września

Udostępnij wpis:

Joga i medytacja to dwie siostrzane ścieżki samorozwoju, prowadzące do tego samego celu, czyli nieuwarunkowanego szczęścia i całkowitego uwolnienia duszy.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i otwarte. Nie obowiązują zapisy, a liczba osób nie jest ograniczona!

  • 11:00-12:00 – joga – (dla osób początkujących i zaawansowanych)
  • 12:00-12:30 – medytacja (nauka trwania w medytacji)
  • 12:30-13:00 – warsztat oddechowy (nauka oddechu relaksacyjnego oraz energetyzującego)

Kiedy? 18 września 2021, godzina 11:00
Gdzie? Park im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Sesja Jogi i Medytacji będzie szybkim zanurzeniem w esencję obu praktyk. Dowiecie się na nich jak anatomicznie poprawnie i bezpiecznie ustawić linię ciała w asanach oraz jak bez wysiłku siedzieć prosto w medytacji przez dłuższy czas.

Przyjdźcie z własnymi matami/ręcznikami/kocykami albo, jeśli będzie ładna pogoda, praktykujcie bezpośrednio na trawie! Zapraszamy wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci. ?

Cieszymy się, że możemy wspierać to wydarzenie zorganizowane przez Fundacja Wybieram Zdrowie! Na miejscu będą czekały na Was nasze magazyny z kodami promocyjnymi!

Wierzymy, że dzieci zmieniają świat! To dzięki nim świat stanie się lepszym miejscem. Dzieci „dzisiaj” będą dorosłymi „jutra”. Więc jeżeli możemy mieć wpływ na przyszłość, dajmy im to, co najlepsze w nas. Jeśli też w to wierzysz, dołącz do nas!

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/231726495431032

Do zobaczenia na trawie!
Namaste


 

 

Kamila Witusińska-Lange – Dyrektorka kreatywna portalu magazyn.yoga.pl oraz yoga.pl (sklep). Joga, którą praktykuje od 3 lat jest dla niej jednocześnie ciągłym wyzwaniem oraz chwilami wytchnienia. Z zawodu, pasji i wykształcenia grafik komputerowy. Lubi marketing i social media. Kocha dobre książki, muzykę, jogę, treningi siłowe, zwierzęta, tatuaże i podróże (najchętniej obiera kierunek Japonii). Miłośniczka minimalistycznego życia w stylu lesswaste w zgodzie z naturą. Autorka bloga lunulalife.pl

Zostaw komentarz