TOP

Festiwal Wibracje

Udostępnij wpis:

Tysiące uczestników pierwszej edycji są dowodem na to, że budzenie się społeczeństwa do świadomego życia jest faktem. Festiwal Wibracje zaistniał na mapie polskich wydarzeń w najwłaściwszym momencie – kiedy ludzie z różnych stron, środowisk i w różnym wieku, poczuli wezwanie do stworzenia swoistego plemienia – zapomnianej formuły, która tak bardzo jest nam teraz potrzebna. 

Wibracje to festiwal wiedzy, doświadczenia i zabawy. W 3 salach konferencyjnych i na 2 scenach plenerowych, od rana do późnego wieczora, wykłady i warsztaty poprowadzą najlepsi praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, przewodnicy duchowi i mentorzy, szamani, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju społeczeństwa, psychodietetycy, artyści.

Wieczorami przygrywać będą klimatyczne zespoły, pląsy i pogaduchy wokół ognisk kończą się o wschodzie słońca.Na czterodniowy program Festiwalu składają się ok. 100 godzin wykładów i 50 godzin warsztatów, przeprowadzonych przez ok. 70 prelegentów.

Wiedza jest jednak tylko pretekstem do przyjechania na Wibracje. Uczestnicy z całej Polski zjeżdżają się do Serocka, żeby tworzyć coś bardzo ważnego – świadomą społeczność, w której króluje akceptacja, empatia, szacunek do życia i radość. To dlatego podczas pierwszej edycji Festiwalu wytworzyliśmy baterię pozytywnej energii na cały rok.

Festiwal Wibracje odbędzie się od 7 do 10 czerwca w Serocku k. Warszawy.

Więcej informacji o programie i biletach znajdziecie na: www.wibracje.com.pl oraz FB wibracji.

Zostaw komentarz